Cariere

Suntem în căutare de CONDUCĂTOR AUTO pentru Târgu-Mureş

Din cerinţele noastre faţă de candidaţi:

  • carnet de conducere cat. B, C, CE  cu vechime minim 6 ani (experienţă conducere maşini de mare tonaj),
  • avantaj deţinere carnet  avizat ISCIR maşină cu macara,
  • muncă individuală, abilităţi de rezolvare a problemelor, disponibilitate pentru munca în echipă,
  • bune abilităţi de comunicare.

Din descrierea jobului:

  • conducerea autoutilitarei din dotare pentru livrarea mărfurilor la clienţi,
  • pregătirea mărfurilor comandate de clienţi conform facturii, avizului sau dispoziţiei de pregătire,
  • îndeplinirea altor sarcini legate de atribuţiile postului,
  • respectarea regulamentului intern.

Dintre beneficii:

  • pachet salarial format din salariu fix, tichete de masă şi decontarea transportului,
  • contract de munca pe perioada nedeterminată.

Aşteptăm cu interes CV-urile pe adresa de e-mail office@ravago.ro

Suntem în căutare de MOTOSTIVUITORIŞTI / MANIPULANŢI  pentru Cluj-Napoca şi Iaşi.

  • studii medii,
  • atestat stivuitorist valabil avizat ISCIR reprezintă avantaj,
  • experienţă în activităţi de manipulare / depozitare materiale construcţii constituie un avantaj.

  • manipularea, păstrarea, dispunerea pe articole a mărfurilor din depozit, conform regulilor de depozitare,
  • stivuire/depozitare mărfuri,
  • pregătire comenzi pentru livrare.

  • pachet salarial avantajos,
  • program de lucru: Luni-Vineri, 08:00 – 16:30,
  • contract de munca pe perioada nedeterminata.

Aşteptăm cu interes CV-urile pe adresa de e-mail office@ravago.ro.

Suntem în căutare de REPREZENTANŢI (INGINERI) VÂNZĂRI pentru Bucureşti, Braşov, Cluj-Napoca, Iaşi, Timişoara, Târgu-Mureş şi Oradea.

  • studii superioare finalizate, considerăm un avantaj dacă ai studii superioare tehnice de construcţii şi/sau instalaţii,
  • experienţă in vânzări minim 3 ani,
  • cunoştinţe de limba engleză.

  • dezvoltarea reţelei de clienţi,
  • consiliere tehnică,
  • identificarea proiectelor de investiţii în domeniu,
  • menţinerea clienţilor existenţi.

  • pachet salarial atractiv, bonusuri de performanţă,
  • autoturism de serviciu, telefon,